Aby prawidłowo dobierać preparaty, maseczki, jak i metody w wykonywanych przez nas zabiegach, korzystamy z dwóch źródeł analizy skóry pacjenta. Pierwszym jest wiedza i doświadczenie, co w wielu przypadkach jest w zupełności wystarczające, a drugim analizator skóry. Do każdego zabiegu pielęgnacyjnego GRATIS!!!

Urządzenie przydatne jest do potwierdzenia diagnozy, a także w przypadku metod, które ingerują w głąb skóry. Analizator skóry daje bowiem gwarancję, że wykonywany zabieg jest bezpieczny, a także, że odniesie zamierzone efekty. Analizator jest przydatny zwłaszcza przy skórze bardziej dojrzałej, poddanej już procesom starzenia, a także z defektami. Pozwala bowiem precyzyjnie określić w jakim stopniu skóra odstaje od normy, z uwzględnieniem wieku i warunków życia klienta. W przypadku leczenia defektów skóry, jak trądzik, pękające naczynka czy przebarwienia niezbędna jest przeważnie cała seria zabiegów.

Analizator rejestruje także bieżące zmiany po każdym zabiegu, a dzięki temu pacjentka czy pacjent mogą obserwować postęp w leczeniu. Jest to pomocne zwłaszcza przy korzystaniu z fal ultradźwiękowych, fal radiowych czy intensywnie pulsującego światła (IPL), gdzie konieczne jest przeprowadzenie minimum trzech czy czterech zabiegów.

Z analizatora jednak możemy korzystać nie tylko w przypadku konkretnych problemów skórnych i doboru odpowiedniego zabiegu. Dzięki temu urządzeniu można przedstawić analizę skóry także w młodym wieku, wykazać jej niedobory czy braki oraz wskazać ich przyczyny. Takie analizowanie jest podpowiedzią, jak dbać o skórę na przyszłość, by unikać zabiegów z użyciem lasera czy skalpela, a móc się cieszyć się zdrowym i młodym wyglądem skóry.

 

Style Switcher

5 Color Skins


Light


Dark


Parallax

Active Paralax

These color skins are included with theme and also you can easily create your own skin! There are unlimited possibilities!