KOMPUTEROWE BADANIE SKÓRY

KOMPUTEROWE BADANIE SKÓRY NA 8 POZIOMACH!

Analizer skóry Nati V3 to najnowszej generacji kompleksowe urządzenie stworzone przez dermatologów, kosmetologów, inżynierów i programistów do komputerowej diagnostyki skóry dla kobiet i mężczyzn pod kątem 8 głównych jej czynników takich jak:

 • struktura skóry
 • zmarszczki
 • naczynka
 • przebarwienia
 • pory
 • poziom sebum
 • złuszczanie
 • poziom nawilżenia w strefie U i T

 

   

  JAK WYGLĄDA BADANIE?

  Badanie wykonywane jest za pomocą kamery z 40 – krotnym powiększeniem obrazu, co umożliwia dokładne określenie stanu skóry, jak również za pomocą specjalnych pasków zabiegowym możemy zobaczyć jak pracują nasze gruczoły łojowe i czy nie wytwarzają zbyt dużej ilości sebum oraz czy nie jest zaburzone złuszczanie naskórka. Podczas takiego badania, możemy określić czego naszej skórze brakuję, na co zwrócić szczególną uwagę podczas pielęgnacji domowej i jakie składniki aktywne w kosmetykach są niezbędne aby nasza skóra odzyskała równowagę, była piękna i promienna. Urządzenie automatycznie określa indywidualne potrzeby skóry i dobiera odpowiednią pielęgnację. Potrzeby skóry są określane w zależności od stanu zdrowia, wieku, pory roku i indywidualnych cech klienta.

        

  Analiza zakończona jest podsumowaniem i szczegółowym raportem badania w formie papierowej bądź może być wysłana na mail klienta. W celu kontrolowania efektów zabiegów wykonywanych w salonie jak i pielęgnacji domowej, można wykonać kolejna analizę po upływie określonego czasu.

  Najlepsze efekty w pielęgnacji i przywróceniu skórze równowagi, można uzyskać wprowadzając specjalistyczne zabiegi dobrane przez program na podstawie analizy oraz kosmetyki proponowane do pielęgnacji domowej.

  Zabieg analizy można wykorzystać, również do zbadania skóry pod kątem naczynek oraz przebarwień, które są coraz częstszym problemem. Dzięki dużemu powiększeniu możemy bliżej określić rodzaj, głębokość i powód ich powstawania oraz dobrać zabiegi, które pomogą zwalczyć ten problem. W przypadku dużych i bardzo głębokich zmian, oprócz zabiegów kosmetycznych mamy dostępny w gabinecie profesjonalny laser do usuwania popękanych naczynek oraz przebarwień.