Mezoterapia DermaPen FUSION® to rewolucyjny zabieg określany często jako „wampirzy lifting” bądź „lifting bez skalpela”. A to dlatego, że terapia Dermapen spektakularnie zwiększa zawartość kolagenu, dzięki czemu możliwe jest utrzymanie optymalnego poziomu nawilżenia, poprawa napięcia, sprężystości, elastyczności i jędrności skóry twarzy, szyi i dekoltu. Ponadto, zabieg jest bardzo skuteczny w usuwaniu blizn potrądzikowych, chirurgicznych, a także rozstępów i cellulitu.

Derma Fusion Pen® to francuskie urządzenie do perforacji, czyli mikronakłuwania skóry. Mechanizm działania Derma Fusion Pen’a jest bardzo prosty – opiera się na naturalnych zdolnościach skóry do regeneracji. Nakłucia powodują niewielkie reakcje zapalne, które powodują  wzmożoną proliferację fibroblastów. Proliferacja fibroblastów stymuluje autoindukcję kolagenu, utrzymującą się nawet do 12 miesięcy. Skóra nakłuwana jest przy pomocy tytanowych, pokrytych atomizowanym, czystym złotem pulsujących igieł. Igły Derma Fusion Pen’a są wyjątkowo cienkie, co minimalizuje dyskomfort podczas zabiegu oraz skraca czas rekonwalescencji.

Jony złota łączą się z komórkami krwi poprawiając krążenie w naczyniach, czego efektem jest lepsze odżywienie tkanek. Sprzyja to dostarczeniu większej ilości tlenu, co w efekcie prowadzi do poprawy kolorytu. Cząsteczki złota przyśpieszają regenerację komórek – spowolniony zostaje proces degradacji kolagenu i elastyny. Skóra dłużej zachowuje sprężystość, oznaki starzenia pojawią się później. Złoto działa przeciwzapalnie i antybakteryjnie, posiada także właściwości antyoksydacyjne. Pod wpływem działania złota zostaje spowolniona produkcja melaniny, zmniejszają się przebarwienia.

Zabieg Derma Fusion Pen jest skuteczną alternatywą dla lasera frakcyjnego i inwazyjnych wypełniaczy przy minimalnym czasie rekonwalescencji. Ponadto wykonywany jest w  połączeniu z odpowiednio dobranymi do potrzeb skóry składnikami aktywnymi (między innymi kwas hialuronowy), które docierają do skóry właściwej dzięki powstałym mikro-kanałom. Efekt liftingu i bardziej napiętej skóry widoczny jest już po pierwszym zabiegu. Po zabiegu dochodzi do znacznej poprawy jakości skóry – wygładzenia, poprawy kolorytu, obkurczenia porów.

DermaPen FUSION® wskazania:

– zmarszczki mimiczne oraz głębokie zmarszczki (bruzdy)
– trądzik oraz rozszerzone pory
– hiperpigmentacje i rozjaśnienie skóry
– blizny chirurgiczne i blizny potrądzikowe
– cellulit oraz rozstępy
– łysienie i przerzedzenie włosów
– pojędrnienie i lifting skóry
– wiotkość skóry i lokalne akumulacje tłuszczu
– worki i cienie pod oczami
– zagęszczenie skóry i jej głębokie nawilżenie
– zwiększenie penetracji składników aktywnych
– indukcja syntezy i nadbudowa kolagenu

Efekty w leczeniu blizn potrądzikowych i przebarwień pozapalnych:

Przeciwskazania do mezoterapii DermaPen FUSION®:

-nowotwory, chemioterapia, radioterapia

-stany wirusowe, bakteryjne, grzybicze skóry

-tendencja do blizn przerosłych

-skóra bardzo naczynkowa i trądzik różowaty w stanie aktywnym

-przyjmowanie środków przeciwzakrzepowych

-nieustabilizowana cukrzyca

-ciąża, karmienie piersią

-botox, wypełniacze (3 tygodnie po zabiegu)

 

Zaleca się wykonanie 3-6 zabiegów w odstępach 4 tygodni. W przypadku blizn 6-8 zabiegów.

Style Switcher

5 Color Skins


Light


Dark


Parallax

Active Paralax

These color skins are included with theme and also you can easily create your own skin! There are unlimited possibilities!