Mezoterapia igłowa twarzy, szyi, dekoltu, dłoni, skóry owłosionej i ciała

Mezoterapia Igłowa polega na dostarczaniu aktywnie czynnych składników działających terapeutycznie do wierzchniej warstwy skóry na głębokość około 1-2 mm za pomocą mikroiniekcji. Po serii zabiegów skóra na powrót uzyska optymalną formę. Efekt ten jest długotrwały dzięki czystym i wysoko skoncentrowanym produktom użytym w zabiegu mezoterapii. Właściwa pielęgnacja po serii zabiegów pozwala na utrzymanie rezultatów przez dwa do trzech lat, pod warunkiem wykonania dwóch do trzech zabiegów odświeżających rocznie.

Na czym polega mezoterapia?

Zabiegi mezoterapii są bezpieczne i praktycznie nie obciążone występowaniem objawów niepożądanych, są stosowane w profilaktyce procesów starzenia, w celu poprawy stanu skóry, jej napięcia i nawilżenia a także spłycenia istniejących zmarszczek (podawane substancję działają antyoksydacyjne oraz wpływają na proliferacje fibroblastów, przyczyniając się do odbudowy kwasu hialuronowego, kolagenu i elastyny, których poziom po 25 roku życia systematycznie spada z powodu obniżonej aktywności metabolicznej fibroblastów skórnych). Dzięki biorewitalizacji dochodzi również do przyspieszenia procesu gojenia i odbudowy skóry poddanej wcześniejszym zabiegom z zakresu chirurgii czy medycyny estetycznej. Biorewitalizacja doprowadza do odtworzenia optymalnego, fizjologicznego środowiska w skórze.

 

Wskazania do zastosowania mezoterapii igłowej:

 • zmarszczki i linie mimiczne,
 • zagęszczenie skóry,
 • utrata jędrności skóry,
 • zanik owalu twarzy,
 • rozjaśnienie skóry oraz przebarwień,
 • „worki” i sińce pod oczami,
 • trądzik,
 • cellulit,
 • wypadanie włosów,
 • otyłość miejscowa.

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu mezoterapii igłowej:

 • ciąża, karmienie piersią,
 • stosowanie koagulantów,
 • doustne stosowanie kortykosteroidów,
 • wiek poniżej 18 lat,
 • choroby autoimmunologiczne,
 • egzema, łuszczyca,
 • aktywna opryszczka w obszarach poddawanych zabiegowi,
 • niestabilna cukrzyca,
 • choroby zakaźne, bakteryjne lub wirusowe.

Postępowanie po zabiegu:

 • nie zaleca się używania makijażu na obszarze poddanym zabiegowi,
 • zabrania się opalania w pełnym słońcu, solarium przez 2 dni po zabiegu,
 • zabrania się korzystania z saun, łaźni parowych, basenu przez 2 dni po zabiegu,
 • zabrania się gorących kąpieli przez 2 dni po zabiegu.

 

Zalecana liczba zabiegów to: 3-6

Odstępy między zabiegami to: 10-30 dni

 

Czym są Koktajle Fusion Mesotherapy®?

Koktajle do mezoterapii igłowej Fusion® to czyste esencje wysoce aktywnych składników niezbędnych do właściwego funkcjonowania skóry, których nie otrzymuje ona w odpowiedniej ilości. Gwarantują one uzyskanie natychmiastowych i długotrwałych rezultatów. Preparaty te eliminują szereg problemów.

Substancje aktywne:

F- XFC- wszechstronna, bogata i pełna formuła anti- agingGłównym składnikiem koktajlu jest krzem organiczny, roślinne aminokwasy, karnityna, tauryna, kompleks witamin B, DMAE (dwumetyloaminoetanol). Koktajl zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry, neutralizuje wolne rodniki, niweluje zmarszczki linii mimicznych, stymuluje syntezę kolagenu, poprawia napięcie skóry, silnie nawadnia. Łagodzi podrażnienia i uszkodzenia skóry. Wspomaga eliminowanie łojotoku i trądziku.

F- XFC FACE i F- XFC +FACE– wszechstronnie działające, osłaniające i wspierające skórę w walce z przedwczesnym starzeniem formuły. Krzem organiczny, kwas hialuronowy, DMAE (dwumetyloaminoetanol) to składniki koktajli. Mają one działanie przeciwzapalne, przeciwzmarszczkowe, pojędrniają, nawadniają, wspomagają syntezę kolagenu, blokują działanie wolnych rodników. Maksymalnie spowalniają proces starzenia się skóry.

F- LIFT +FACE to formuła silnie pojędrniająca i napinająca. Kwas hialuronowy, peptydy, czynniki wzrostu, karcynina to główne składniki koktajlu. Ma on silne działanie przeciwzmarszczkowe, pojędrniające. Silnie zagęszcza skórę, poprawia jej nawilżenie i objętość. Skóra jest silnie pojędrniona, rozświetlona, odbudowuje swoje naturalne rusztowanie.

F- HA i F- HA+ – to formuły dla skór ekstremalnie odwodnionych i przesuszonych. Składnik aktywny to 2%  lub 3,5% kwas hialuronowy. Zapewnia on przywrócenie bilansu wodnego oraz jędrności skóry. Hamuje transepidermalną utratę wody, czyli utratę wody z głębszych warstw skóry, odpowiadającą za rzeczywiste nawilżenie skóry. Skóra zyskuje na gęstości, elastyczności i nawilżeniu.

F- EYE CONTOUR to nowoczesna formuła pozwalająca uzyskać szybkie efekty w krótkim czasie- olśniewający kontur oczu. Składniki aktywne to: kwas hialuronowy, krzem organiczny, ekstrakt z Ginko Biloba i Karczocha, palmitoyl, chryzyna (flawonoid), NHS. Koktajl poprawia nawilżenie i jędrność skóry, redukuje zmarszczki, usuwa lokalne nagromadzenia limfy i tłuszczu odpowiedzialne za „worki” pod oczami, aktywuje proces eliminacji pigmentu odpowiedzialnego za podkowy i lokalne stany zapalne.

F- VITAMIN C 20%  to nowoczesna formuła o dużym stężeniu witaminy C. Ma działanie antyrodnikowe i rozjaśniająceuzupełnia niedobory witaminy C w głębszych partiach skóry. Skóra zostaje oczyszczona z wolnych rodników, synteza kolagenu powraca do pierwotnego poziomu, nadprodukcja melaniny jest znacząco obniżona.

F- KARNITYNA 25%  to oligopeptyd składający się z dwóch aminokwasów: lizyny i metoniny, które działają jako naturalne składowe komórek wywołujące utratę lipidów. Niedobór L- karnityny wpływa na utrudniony transport tłuszczów. Konsekwencją są lokalne akumulacje tłuszczów i cellulit. Im więcej L- karnityny tym więcej tracimy na wadze i odzyskujemy wigor i energię. Wzrasta również nasza odporność na stres i chłód. L- Karnityna i jej estry chronią również komórki przed stresem oksydacyjnym: ograniczają proces rozprzestrzeniania się wolnych rodników i przyczyniają się do naprawy utlenionych błon fosfolipidów- podstawowego budulca błon komórkowych.

F- SILORG 1% Składnik aktywny to krzem- organiczny polisacharyd naturalnego pochodzenia. Stymuluje metabolizm komórkowy a co za tym idzie wzmacnia tkankę łączną i włókna kolagenowo- estalynowe. Działą ujędrniajaco i nawilżająco. Jest silnym antyoksydantem.

F- HAIR MEN Wypadanie włosów (łysienie) jest częstym problemem dotyczącym zarówno mężczyzn jak i kobiet. Koktajl składników aktywnych: kwas hialuronowy, D- pantenol, ekstrakt kwiatu koniczyny, dekarboksykamozyna, salicylan dimetylosilanediolu, octan tetrapeptydu- 3, czynnik wzrostu, peptydy zapobiega utracie włosów, stymuluje porost włosów, hamuje proces utleniania włosów i utratę ich barwy, wzmacnia mieszki włosowe i strukturę włosa.

OFERTA

 

Style Switcher

5 Color Skins


Light


Dark


Parallax

Active Paralax

These color skins are included with theme and also you can easily create your own skin! There are unlimited possibilities!