Peeling kawitacyjny to nowoczesny zabieg polegający na delikatnym oczyszczeniu skóry przy użyciu urządzenia emitującego ultradźwięki. System wytwarza naturalne, delikatne wibracje, które łagodnie oddziałują na skórę. Pozwala to, na w 100-procentowe bezpieczne usunięcie zanieczyszczeń i martwych komórek oraz głęboką regenerację skóry bez jakichkolwiek efektów ubocznych. Dzięki temu cera zostaje błyskawicznie odświeżona, co widać już na pierwszy rzut oka, bezpośrednio po zabiegu.

 

Zalety peelingu kawitacyjnego

  • niezwykle dokładne usunięcie nadmiernej ilości sebum z porów skóry oraz mieszków włosowych,
  • usunięcie zrogowaciałego, martwego naskórka,
  • stymulację metabolizmu komórkowego,
  • uzyskanie efektu rozjaśnienia skóry,
  • ujędrnienie tkanek dzięki mikromasażowi,
  • wyeliminowanie zaskórników, wągrów i bakterii.

 

Peeling kawitacyjny stosuje się na skórę twarzy, szyji i dekoltu, a także pleców.


Dla kogo przeznaczony jest zabieg?

Peeling kawitacyjny przeznaczony jest przede wszystkim do bardzo delikatnej, wrażliwej, oraz cienkiej skóry, skłonnej do podrażnień i z rozszerzonymi naczynkami. Stosowany jest również jako bezinwazyjny zabieg oczyszczający na skórę trądzikową i przetłuszczającą się.

Bardzo dobre efekty uzyskuje się także przy połączeniu peelingu kawitacyjnego z sonoforezą, czyli wprowadzaniem w skórę substancji aktywnych przy pomocy ultradźwięków.

 

Style Switcher

5 Color Skins


Light


Dark


Parallax

Active Paralax

These color skins are included with theme and also you can easily create your own skin! There are unlimited possibilities!