LIPO-CAVITATION – liposukcka kawitacyjna

Polega na wywołaniu zjawiska kawitacji w tkankach. Powoduje to uszkodzenie błony komórkowej tkanek tłuszczowych i wydostanie się zgromadzonego w nich tłuszczu. Następnie tłuszcze są transportowane do wątroby, gdzie są traktowane tak samo, jak tłuszcze pochodzące z pożywienia. Jest to doskonały sposób na usunięcie nadmiaru tkanki z wybranych obszarów. Metoda jest skuteczna u osób z otyłością miejscową, redukując tkankę tłuszczową w miejscach z których trudno się jej pozbyć klasycznymi metodami. Dodatkowo zastosowanie vacuum powoduje zwiększenie metabolizmu co wspomaga pozbycie się uwolnionej zawartości oraz zwiększa gęstość i napięcie skóry, redukuje cellulit. W serii wykonuje się od 6 do 12 zabiegów.

 

TERMOLIFTING – twarzy i szyji

Fale radiowe wytwarzają w skórze właściwej energię cieplną, która podgrzewając włókna kolagenowe powoduje ich skurczenie i naprężenie. Dodatkowo fibroblasty stymulowane są do produkcji nowych włókien. Efekty pozabiegowe to poprawa jakości skóry poprzez zwiększenie jej gęstości, jędrności i napięcia, wygładzenie zmarszczek i blizn.

 • spłycenie zmarszczek, kurzych łapek, złagodzenie bruzd nosowo-wargowych
 • poprawa owalu twarzy
 • zwiększenie gęstości, jędrności i napięcia skóry
 • zmniejszenie podbródka, likwidacja tzw. „chomików”
 • wygładzenie blizn
 • zmniejszenie „worków” pod oczami

 

TERMOLIPOLIZA – ciała

Fale radiowe po podgrzaniu tkanki tłuszczowej działają skutecznie na adipocyty (komórki tłuszczowe), rozpuszczając je.  Świetnie wpływają na redukcję lokalnie nagromadzonej tkanki tłuszczowej, napięcie, ujędrnienie i redukcję obwodów ciała.

 • wyszczuplenie i wymodelowanie ciała
 • redukcja cellulitu
 • ujędrnienie ciała
 • likwidacja „luźnej” skóry na brzuchu, udach i ramionach
 • podniesienie pośladków
 • wysmuklenie talii
 • odmłodzenie rąk i stóp
 • zmniejszenie blizn i rozstępów

 

FOTOODMŁADZANIE

Światło IPL stymuluje również produkcję kolagenu, natomiast fale radiowe powodują silne podgrzanie włókien kolagenowych i ich skracanie, w skutek czego skóra staje się jędrniejsza, bardziej napięta, podniesiony zostaje owal twarzy, natomiast zmarszczki i powiększone pory zmniejszają się. To zabieg odmładzająco – ujędrniający. Minimalizuje efekty starzenia się skóry, redukuje nadmierną pigmentację, przebarwienia i zaczerwienienia oraz stymuluje produkcję kolagenu, która wzrasta nawet o 90%. W efekcie poprawia się napięcie i koloryt skóry, drobne zmarszczki ulegają redukcji, a rozszerzone pory wyraźnie zmniejszają się.

 

REDUKCJA PRZEBARWIEŃ

Zabieg redukujący zmiany pigmentacyjne, które mogą być wrodzone lub spowodowane fizycznymi uszkodzeniami, takimi jak poparzenia słoneczne, urazy, podrażnienia oraz naturalnym procesem starzenia. Seria zabiegów w efektywny sposób redukuje przebarwienia, piegi, ostudę, plamy posłoneczne i wątrobowe.

 

REDUKCJA ZMIAN NACZYNKOWYCH

Energia świetlna E-light pochłaniana jest przez czerwony barwnik krwi (hemoglobinę), krew ulega koagulacji (ścina się) lub odparowuje, na skutek tego naczynie krwionośne zostaje zniszczone od wewnątrz. Proces ten nazywany jest fototermolizą selektywną (kontrolowane oparzenie). Po pewnym czasie naczynie zarasta lub jest samoczynnie usuwane z organizmu. Częstotliwość zabiegów zależy od ilości, średnicy i koloru naczyń oraz głębokości ich położenia. Z reguły zaleca się wykonanie 5 zabiegów w odstępach 2-4 tygodni.

 

LECZENIE TRĄDZIKU

Światło niszczy szybko namnażające się bakterie odpowiedzialne za zmiany zapalne w trądziku (działa podobnie do antybiotyków, które stosowane miejscowo lub ogólnie mogą jednak wywoływać szereg objawów niepożądanych). Badania przeprowadzone w wielu ośrodkach na świecie wykazały osiągnięcie trzy razy szybszych efektów leczenia systemem IP z RF, niż w przypadku tradycyjnych metod.  Bardzo dobre efekty uzyskuje się w leczeniu trądziku ze zmianami ropnymi.

 

EPILFREE – trwała depilacja alternatywa w usuwaniu także jasnych włosów

Epilfree redukuje ilość niechcianego owłosienia o co najmniej 80%, powoduje osłabienie włosów i spowolnienie ich wzrostu.

Wyjątkowość metody polega na tym, że jest skuteczna dla absolutnie każdego typu włosa (blond, rude, siwe) i skóry. Doskonale radzie sobie z jasnymi i cienkimi włosami, takimi jak meszek, również u osób z ciemną karnacją lub opalających się, z którymi to czynnikami nie radzą sobie inne metody trwałej depilacji. Epilfree może stanowić alternatywę lub uzupełnienie dla depilacji laserowej.

 

DEPILACJA LASEROWA – laser diodowy Versus

Fotoepilacja umożliwia skuteczne i bezbolesne usunięcie zbędnego owłosienia. Pulsacyjne wiązki światła, emitowane przez urządzenie, oddziałują na melaninę włosa powodując zniszczenie mieszka włosowego. Nie wszystkie włosy rosną równocześnie i w jednakowym tempie, wiązka światła niszczy włos w fazie wzrostu, nie oddziaływując na te, które są w fazie uśpienia. Aby osiągnąć zamierzony efekt, należy zabieg powtarzać średnio w odstępach 4-6 tygodniowych. Metoda ta jest skuteczna i bezpieczna nawet w tak delikatnych miejscach jak twarz i okolice bikini.

 

DEPILACJA WOSKIEM

Depilacja woskiem jest jedną z najczęściej stosowanych metod usuwania zbędnego owłosienia.

Podczas zabiegu włos usuwany jest wraz z cebulką włosa, dzięki czemu efekt depilacji utrzymuje się nawet przez kilka tygodni. Dodatkowo odrastające włoski są bardziej miękkie i delikatniejsze, a z czasem stają się także coraz słabsze.

 

Style Switcher

5 Color Skins


Light


Dark


Parallax

Active Paralax

These color skins are included with theme and also you can easily create your own skin! There are unlimited possibilities!