O NAS...

 

mgr Monika Książkiewicz

KOSMETOLOG/LINERGISTKA/WŁAŚCICIEL


Pomysłodawczyni i założycielka Elite Studio, dba nie tylko o najwyższą jakość usług, ale też najdrobniejsze szczegóły. Kosmetolog z 10-letnim doświadczeniem w zawodzie. Od 6-ciu lat również Linergistka oraz były wykładowca i szkoleniowiec w CNiB "ŻAK". Specjalizuje się w makijażu permanentnym: brwi metodą Ombre Brows, cieniowane kreski na powiekach - soft eyeliner, pigmentacja ust 3D, a także mikropigmentacja medyczna (np. kamuflaż blizn). Wykonuje zabiegi z zakresu kosmetologii estetycznej, takie jak mezoterapia igłowa, laseroterapia i peelingi medyczne. Jest specjalistą w dziedzinie depilacji laserowej laserem diodowym.
Swoją pracę wykonuje w skupieniu, z pasją i zaangażowaniem. Potrafi spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.
Stałe pogłębia swoją wiedzę, biorąc udział w prestiżowych kongresach, sympozjach naukowych i warsztatach z zakresu tematyki Beauty, dzięki czemu jest wciąż na bieżąco z aktualnymi trendami na świecie.

Magdalena Pelczar

KOSMETYCZKA

 

Kosmetyczka z 3-letnim stażem w zawodzie. 
Specjalizuje się w stylizacji rzęs metodą 1:1 oraz objętościową. Do jej ulubionych zabiegów należą również zabiegi ujędrniające i modelujące sylwetkę urządzeniem medycznym Venus Legacy. Wykonuje także zabiegi pielęgnacyjne twarzy, peelingi chemiczne oraz stylizację paznokci. Profesjonalna, a przy tym zawsze uśmiechnięta, zaraża klientki dobrym humorem. 

Justyna Sińczak

RECEPCJONISTKA

 

 Z zawodu fryzjerka, obecnie absolwentka szkoły policealnej na kierunku Technik administracji. W Naszym salonie pracuje od 2019 roku na stanowisku recepcjonistki zajmując się profesjonalną obsługą klienta. Wiedzę i umiejętności pracy z ludźmi zdobyła poprzez zatrudnienie – m.in jako doradca klienta w sprzedaży czy fryzjerstwie. To Ona odbiera Wasze telefony, odpowiada za bezpośredni kontakt z klientem oraz dba o sprawną i profesjonalną obsługę. Poszerza swoją wiedzę poprzez szkolenia, w których chętnie uczestniczy. Łatwo nawiązuje kontakty z ludźmi, dzięki czemu praca na stanowisku recepcjonistki sprawia jej przyjemność. Jest pogodna i uśmiechnięta, z pozytywnym poczuciem humoru oraz serwuje najlepszą kawę.